TIME MACHINE

UNIKÁTNÍ ČESKO-SRBSKÝ ZÁŽITKOVÝ KURZ

11. - 18. 8. 2016

Hajdučica - Srbsko

 

 

PRO TY, KTEŘÍ SE NEBOJÍ ZKOUŠET NOVÉ VĚCI A JE JIM 18 - 24 LET

ZÍSKEJ NOVOU ZKUŠENOST, POTKEJ NOVÉ LIDI, POZNEJ NOVOU ZEMI, PARÁDNĚ SI UŽIJ A ZÁROVEŇ POMOZ DOBRÉ VĚCI!

O CO JDE

Poznej nové prostředí, nové přátele, nové kultury, sám sebe a užij si spoustu zábavného programu, poznávání místních specifik, jídla, tradic, zajímavých míst, ale i společnou práci na vlastním malém projektu, který přímo na místě zrealizujeme.

KDY, KDE A PRO KOHO

Kurz se odehraje v termínu 11.-18. 8. 2016 v letos dokončeném centru volnočasových aktivit v srbské Hajdučici a je určen pro všechny, kteří se nebojí nových zážitků a zkušeností a je jim 18 - 24 let.

KOLIK TO BUDE STÁT

Tento pilotní projekt je finančně a materiálně podporován ČK Pladniště, pro účastníky je tedy zdarma.

KDO TO PŘIPRAVUJE

Kurz je připravován mezinárodním týmem instruktorů, kteří jej připravují v rámci vzdělávacího projektu Mezinárodní akademie HEPY. Tým vede šéf-instruktor s jedenáctiletou praxí pořádání česko-srbských kurzů a táborů.


UCELENĚJŠÍ INFO A ŠIRŠÍ KONTEXT

Kurz TIME MACHINE je projekt, kde skrze bohatý program dostaneš šanci poznat nové prostředí, nové přátele, nové kultury, sám sebe a to, jak se v tomto prostředí dokážeš pohybovat a efektivně se zapojit. Na kurzu nás čeká spoustu zábavného programu, poznávání místních specifik, jídla, tradic, zajímavých míst, ale i společná práce na vlastním malém projektu, který přímo na místě zrealizujeme. Kurz TIME MACHINE je projekt, který vzešel z dvanáctileté česko-srbské spolupráce v oblasti organizování zážitkových aktivit. Cílem této spolupráce je v rámci Mezinárodní akademie HEPY předat české znalosti, dovednosti a zkušenosti z této oblasti svým srbským partnerům. Součástí této spolupráce je i nově vybudované centrum volného času v srbské Hajdučici, kde také tento kurz proběhne. Jedno z nej tohohle kurzu je také to, že to bude první podobná akce v nově dokončeném centru a historicky druhá podobná akce v Srbsku vůbec (první jsme realizovali již v roce 2008). Projekt připravuje česko-srbský tým instruktorů, který se na tento úkol již dva roky připravuje právě v rámci projektu Mezinárodní akademie HEPY.

Kurzu se účastní deset českých a deset srbských účastníků ve věku 18 - 24 let. Naším srbským partnerem, který zároveň zajišťuje organizační zázemí, ubytování a stravu, je místní pobočka červeného kříže (ČK) v opštině Plandiště. S ČK Plandiště spolupracujeme bez jakýchkoliv problémů již 11 let a byl to právě ČK Plandiště, kdo nám pomohl zrealizovat první česko-srbský instruktorský kurz v Hajdučici roce 2008.

Projekt kurzu je finančně a materiálně podporován ČK Pladniště, pro účastníky je zdarma.

Ubytovaní budeme v letos dobudovaném centru volného času v Hajdučici, kde se také povětšinou budeme stravovat a budeme tu mít základnu svých aktivit.

Doprava je zajištěna z Olomouce na místo konání a poté zase zpět do Olomouce.

Počet účastníků je omezen na 10 lidí, takže neváhej a bez váhání se přihlas - stačí vyplnit kontaktní formulář níže. Pro případné dotazy a další informace nás neváhej kontaktovat na tomas.klein@hepy.cz, nebo na telefonu 731 185 292.


PŘIHLAS SE HNED TEĎ!

Chci se přihlásit na kurz TIME MACHINE v termínu 11.-18.8.2016

6 + 14 =


OFICIÁLNÍ PARTNEŘI PROJEKTU

TIME MACHINE ZAČÍNÁ ZA

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny


 MÍSTO KONÁNÍ - HAJDUČICA, SRBSKO

Hajdučica